Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010 - matematyka: odpowiedzi, arkusze, pytania

Utworzony przez Gość, 28 kwietnia 2010 r. o 12:17
MA SA KRA! co to wogole bylo? przeciez to sie wogole egzaminem GIMNAZJALNYM nie powinno nazywac!! co wy zrobiliscie? takie zadania? maskara..... ja chce miec chociaz 20pkt!! mialam isc do LO to teraz sobie pojde ehee...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ChemDoc napisał:
Człowieku masa atomowa to 14 unitów a nie liczba masowa ani atomowa. (liczba masowa = protony + neutrony w jądrze)
Masa jednego protonu czy neutronu wynosi w przybliżeniu 1u. Jeśli masa jądra wynosi 14u, a neutronów jest 8 to protonów musi być 6.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak tam po egzaminie?
alle kompletny żalll i w ogóle opisać sie tego nie da... ku____ i j____ć ten egzamin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę co widzę ... Ten egzamin był prosty!!! Bardzo dobrze że było mało matematyki dzięki temu egzaminowi mogę się dostać do jednej z lepszych liceów Dziękuję ludziom którzy go napisali!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prze to była masakra.. ja byłam przygotowana na matme na bryly itd. a tu co chemia fizyka i geo juz sobie poszlam do szkoly ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W porównaniu do poprzednich lat było dużo trudniej. Nie wiem po co zakuwałem po kolei wszystko z 3 lat bo nie wpłyneło to chyba w żaden sposób na to jak napisałem ten test. Jak ktoś myśli logicznie to powinien sobie poradzić, najgorzej było z czasem... na taki test to conajmniej pół h więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~meteo~ napisał:
Ale było proste ohhhhh panowie dziekuje z kazdego po 40 pónktów mam na bank
yhmm po 40pk..xd ? sory ale punkty pisze sie przez ,,u,, a nie ó
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asiunia napisał:
Słuchajcie test był bardzo łatwy, poszło mi rewelacyjnie, wszystko napisałam. Powiem że jak ktoś się uczył przez 3 lata i robił notatki w teraz przez kilka miesięcy przed egzaminem się uczył też by wszystko napisał, bo test był bardzo łatwy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Więc pretensję do samych siebie!!!!
Powiem tak nie uważam siebie za złego ucznia ( średnia 5.4) a test poszedł mi nieźle, ale obiektywnie patrząc zadania zamknięte były zwykłą zgadywanką. Albo zgadniesz albo nie. Niema co mówić ze nie było tego na lekcjach( bo ok.25 procent nie było) tego nie było nawet na kółkach. Po naszych testach zauważyłam jeszcze bardzo ciekawą tendencje a mianowicie osoby uczące się dość słabo( żeby nie powiedziec głupie) miały więcej pk. od tych które od podstawówki miały paski na świadectwach. Im pewnie ten test sie podobał na lekcjach nie słuchali a tego tai tak nie było i mogli sobie zgadywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem coś: jutro albo pojutrze już wyniki ;o cholernie sie boje, chce miec z kazde przynajmniej z 40 pkt moze byc mniej ale zeby najlepiej nie bylo niżej od 35! szczerze Aga ma racje, w zamknietych trzeba bylo zgadywac. u mnie w szkole mowili ze prog pkt za zad. otwarte bylo od 0 do 10! masakra. chcę do LO na bio-chema, boje sie czy sie dostane... niby chce wiedziec ale z drugiej strony mnie przeraz wizja ze bede miala mniej od jakiegos nieuka ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
egzamin gimnazjalnyy ??? chyba nie bardzo matura była łatwiejsza niz to !!! chyb ten egzamin układały osoby ktore nie miały nic do czynienia z nauka w gimnzajum ;P a z tego co wiem to egza. jes mate-przyrod a nie chemiczno-fizyczny ktos chyba myslał ze do egzm. przystepuja osoby tylko najmadrzejsze a co ma zrobic taka osoba co sie do nich nie zalicza ... poracha a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak, to nie jest do konca wina uczniow ze sie nie ucza, wiele bylo rzeczy ktorych na w szkole nie przerabialismy, nauczyciele po tescie nie chcieli komentowac, dyrektorka ktora uczy nas chemi powiedziala tylko ze niepotrzebnie zmarnowala czas na powtorki ktore nam nic nie daly, nie tego sie spodziewalismy. Ja i tak sie ciesze bo mam z polskiego 36p i z matematyki 41p co daje 77 ale wiekszosc moich znajomych cieszy sie ze ma chociarz 60 . Glownie test matematyczno przyrodniczy wszyscy zawalili niektorzy potrafili miec z polskiego 45-48 a matematyki 20-25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy, którzy się chwalą swoimi wynikami, powinni popracować nad ortografią. Ech, wszyscy niby są inteligentni, a test wypadł najsłabiej ze wszystkich lat. Boję się co będzie w tym roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 17 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...